Mesleki Yeterlilik Belgesi

Artun Belgelendirme firması olarak İstanbul’da Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar  arasında yer almaktayız.

Kişilerin Mesleki Yeterlilik Belgesi almak için öncelikle mesleklerinde ulusal yeterliliğin olması gerekir. Yani her mesleğe ait belgelendirme yapılmamaktadır. Mesleğine ait ulusal yeterlilik varsa Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından bu ulusal yeterlilikte yetkilendirme belgesi verilmiş kuruluşun bulunması gerekir. Türkiye’de an itibariyle Yetkilendirilmiş Kuruluş sayısı 40 adettir. Bunlardan birisi de firmamız olan Artun Belgelendirme belgelendirme şirketidir.

Artun Belgelendirme, Mesleki Yeterlilik Belgesi  alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur.  TÜRKAK ve Mesleki Yeterlilik Kurumu olan MYK tarafından yetkilendirilmiştir.

Akreditasyon kurumu ve Ulusal ve Uluslararası personel belgelendirme kriterlerine göre akredite edilmiş Artun; güvenilir, tarafsız, adil bir şekilde ölçme ve değerlendirme yapmaktadır. Ve bu değerlendirmenin sonucunda başarılı olan kursiyerlere Mesleki Yeterlilik Belgesi vermektedir.

Eğer İstanbul’da Mesleki Yeterlilik Belgesi almak istiyorsanız, ilk tercihiniz kaliteli ve profesyonel elemanları ile saygın bir kurum olan Artun Belgelendirme firması olmalıdır.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulama

Aşağıda linkini paylaştığımız siteden ; kendinizin veya kimlik bilgilerini girerek başka birinin Mesleki Yeterlilik Belgelerini ve son durumlarını, varsa muafiyetli (sınavsız) belge başvurularının sonuçlarını sorgulayabilirsiniz.

https://www.turkiye.gov.tr/udvh-mesleki-yeterlilik-belgesi-sorgulamaduzenleme

İletişim için https://www.artunbelgelendirme.com.tr/iletisim  adresini kullanabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here