Ulusumuza Bağımsızlık Ve Özgürlük Getiren 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

zohre-ana-30-agustos-2020

Bu gün ulusumuz tarafından kazanılan 30 Ağustos zaferinin doksan sekizinci yıl dönümündeyiz. Bu büyük zaferi bir kez daha kutlamanın gururu ve heyecanı içindeyiz.

Türk ulusu bağımsızlık isteğini ve zulme teslim olmayacağını işgalin ilk günlerinden itibaren göstermiş; 19 Mayıs 1919’da Mustafa Kemal’in yaktığı milli mücadele meşalesini hiç söndürmemiştir.

Kahraman Mehmetçik Başkomutanı Mustafa Kemal’in önderliğinde İnönü’de, Sakarya’da ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nde kazandığı her biri ayrı bir destan olan zaferlerle tüm Dünya milletlerine inanç ve kararlılığını göstermiş; bağımsızlık savaşını 30 Ağustos şanlı zaferi ile de taçlandırmıştır.

Bugün bizlerde Ulu önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ve kahraman milletimizin ideallerine aynı kararlılıkla sahip çıkmaya ve şanlı al bayrağımızı onur ve şerefle dalgalandırarak yürümeye devam ediyoruz.

Her 30 Ağustos’ta olduğu gibi bayramımızı gururla, sevinçle ve coşkuyla kutluyoruz.

Ulusumuza bağımsızlık ve özgürlük getiren Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin doksan sekizinci’ncı yıl dönümünde, şanlı milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyor; başta Ebedi Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ulusumuzun bağımsız , özgür ve onurlu yaşaması için canlarıyla bu toprakları vatan yapan kahraman vatan evlatları aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha sonsuz şükran ,saygı ve minnetle anıyorum/anıyoruz.

Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu Olsun!

Hasan Özdoğan
Açık Kapı Derneği Başkanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here