Certurk Kaynakçı Sertifikası ve Kaynakçı Belgesi

6
Certurk Kaynakçı Sertifikası ve Kaynakçı Belgesi

CERTURK Personel Belgelendirme ve Gözetim alanlarında ,Kaynakçı Sertifikası ve Kaynakçı Belgesi vermektedir. Kaynaklı imalatta çalışacak kaynakçıların ilgili standartlarına göre kaynakçı sınavlarının yapılıp, test parçalarının tahribatsız ve/veya tahbibatlı test sonuçlarının değerlendiriler ek sertifikalandır ılması hizmetini vermek üzere kurulmuştur. Kaynakçı belgelendirme konusunda TÜRKAK’tan ISO 17024 Personel Belgelendirme akreditasyonuna sahiptir.

2mi0uo0 Kaynakçı sertifikası ve Kaynakçı belgesi için Certurk

Firmamız,TS EN 287-1 Standardına göre Çelik Kaynakçıların Belgelendirilme si, TS EN 1418 Standardına göre Malzemelerin Tam Mekanize ve Otomatik Ergitme Kaynağı için Kaynak Operatörleri ve Direnç Kaynak Ayarcıları, Kaynak Operatörlerinin Belgelendirilme si standartlarına sahiptir.

Sunduğu hizmetlerde tamamen tarafsız ve bağımsız olmayı ilke edinmiş, her kuruluş ve kişi için hiçbir maddi çıkar gözetmeksizin tamamen tarafsız hareket etmektedir.

Bağımsızlık ve dürüstlük ilkesini tehlikeye sokacak her türlü davranıştan uzak durarak yasal mevzuat ve yükümlülüklerin i yerine getirmeyi taahhüt ve beyan eder.

CERTURK fiyat ve rekabet ortamından bağımsız olarak, hizmet verdiği kurum, kuruluş ve adayların beklentilerini karşılayacak şekilde, kalite seviyesini en üst düzeye çıkarmak için tüm altyapı ihtiyaçlarını, dışardan gelecek tüm verileri değerlendirerek , personel motivasyonunu da maksimize ederek bu hedeflere ulaşmayı amaç edinmiştir.

Kalite Yönetim Sistemimiz TS EN ISO / IEC17024 standardının gerekliliklerin i yerine getirerek, sunduğumuz hizmette iç denetim faaliyetleri ile tarafsızlık ve bağımsızlığı korumayı hedeflemiştir.

6 Comments »

 1. ibrahim şahinkaya 14 Kasım 2013 at 08:06 - Reply

  sertifika almak istiyorum

 2. mahmut akdemir 8 Ağustos 2014 at 22:04 - Reply

  Kaynak belgesi

 3. mahmut akdemir 8 Ağustos 2014 at 22:06 - Reply

  Kaynak belgesi nasıl alırım diploma gerekir mı kaç sınav oluyor kaç ay sürüyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tsk

 4. Süleyman alpaslan 24 Şubat 2015 at 16:55 - Reply

  Selam Kaynakçı sertifikası almak istiyorum orta okul mezunuyum ne yapmam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

 5. Cuma 19 Nisan 2015 at 23:00 - Reply

  Belge almak istiyorum

 6. kerim güler 18 Mart 2016 at 00:07 - Reply

  2005 beri bu işi yapmaktayım ve şimdi bir çok yerde belge istiyorlar bu belgeye nasıl sahip olabilirim lütfen bana bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkürler 05394056599 ararsanız memnun kalırım

Yorum Yaz »