Canlı yayında Obama’ya hareket..

0

Rus özel televizyon kanalı REN TV’de haber programı sunan Tatiana Limanova, canlı yayında ABD Başkanı Barack Obama’nın ismini okurken kameraya orta parmağını gösterince işten atıldı.

ABD ve Rusya’da çok sayıda izleyicisi olan kanalın ödüllü haber sunucusu Limanova, izlenme rekorları kıran görüntülerde, Devlet Başkanı Dimitri Medvedev’in Asya Pasifik İşbirliği Örgütü (APEC) dönem başkanlığı hakkında yaptığı açıklamayı bildiriyor.

 

RUS SPİKER CANLI YAYINDA BÖYLE HAREKET ÇEKTİ / WEB TV

 

Rusya’da 120 milyon civarı izleyicisi olan REN TV’nin en ünlü spikerlerinden olan Limanova, bir önceki dönem başkanının Obama olduğunu hatırlattığı esnada ise sol kolunu kaldırarak kameralara orta parmağını gösteriyor.

 

Konu hakkında bilgisi olan kaynaklar, “Limanova’nın o esnada sesli anlatım yaptığını ve kameraların kendisini çektiğini fark etmediğini” belirterek, Rus spikeri savundu. Öne sürülen bir diğer iddia ise Limanova’nın kendisini yayına almayan stüdyo teknisyenlerine el hareketi yaptığı yönünde.

 

Ancak söz konusu olayın profesyonelliğe sığmadığını belirten REN TV yetkilileri, Limanova’nın işine son verildiğini açıkladı.

Yorum Yaz »