Tatlıses’in son hali..

0
İşte Tatlıses'in son fotoğrafı

Uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanan ve uzun süredir Maltepe’deki Darüşşafaka Ömran ve Yahya Hamuloğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavi gören sanatçı İbrahim Tatlıses, bugün özel uçağıyla Almanya’ya uçtu.

Tatlıses, bugün kendisini ziyaret eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan‘ın hastaneden ayrılmasından kısa süre sonra Almanya’ya gitmek üzere Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket etti. Basın mensuplarına daha önce Tatlıses’in 22 Ağustos’ta Almanya’ya gideceği bilgisi verilmişti, ancak Tatlıses sürpriz şekilde bugün Almanya’ya hareket etti. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan saat 16.40’ta TC İbo isimli özel uğağıyla Almanya’ya hareket eden Tatlıses’i oğlu Ahmet Tatlı uğurladı.
1 SAAT SOHBET ETİLER

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan saat 14.00 sıralarında Kısıklı’daki evinden çıkarak Maltepe’deki Darüşşafaka Ömran ve Yahya Hamuloğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi gören şarkıcı İbrahim Tatlıses’i ziyaret etti. Erdoğan’ın ziyareti yaklaşık bir saat sürdü. Başbakan saat 15.00 sıralarında merkezden ayrıldı.

 

TATLISES’İN SON FOTOĞRAFLARI

Yorum Yaz »